Zdolnosc opracowania harmonogramu 7147gtht

Zadedykowałeś czas, przyodziałeś wysiłek, zaryzykowałeś reputację i wtłoczyłeś pieniądze w własne konsorcjum - teraz nadeszła pora na Odkrywcy Mocy kumulowanie plonów: całościowych dochodów z inwestycji. Non stop wymierzaj sobie pytanie: czego może mnie nauczyć ten kłopot albo ta sytuacja? Nie marnuj popełnionych błędów. Niepowodzenia to nie klęska, to informacja zwrotna. To dane - zakomunikował Bill Gates. Nagromadź pokłosie swoich słabości Nikt nie popełnił więcej błędów ode mnie - wyznał Ingvar Kamprad, projektodawca Ike-I, kiedy użyczał nam dialogu. Sam mówi o sobie jak o chłopcu z fermy z nordowej Szwecji, który postawił meblowego kolosa oferującego towary po ulgowych wartościach i został przykładowym z dziesięciu najzasobniejszych ludzi na świecie. Tak jak Schwab i całego szeregu innych powszechnie znanych przedsiębiorców Kamprad ma dysleksję i zważa, iż wyzwania, jakim musiał stawić czoła, uczyniły z niego bardziej gawędziarskiego przywódcę. Spora część ludzi zauważa zaburzenia w uczeniu się jako kruchość albo wadę. Jednak dla sporych przywódców niekorzyści ustanawiają zarzewie mądrości.

Dowódcy używają każdą Odkrywcy Mocy cząsteczkę swojej niepowtarzalności - wszyściuśko co wytworne, opaczne i brzydkie -aby spełnić postanowienia. Kamprad jest ujęty, że dzięki zmaganiom stał się mocniejszy i w wyższym stopniu zwrócony funkcji, aby składać rzeczy prostszymi i dostępnymi dla średnich ludzi. Przezwyciężanie tego, w czym inni odczuwają wątłość i czerpanie z tego siły, to zdolność warta magazynowania owoców. Chodzi tylko o to, iż non stop trzeba eksplorować od innych ludzi, aby modernizować to, co podupada. Jest na etacie dla mnie 100 000 >> postaci, gdyż popełniłem tak duża liczba błędów -zażartował Kamprad, a potem dołączył zupełnie poważnie: Zadaniem każdego osobnika jest optymalizowanie życia poprzez doskonalenie siebie w wykonywanej profesji. Poważanie zasług i ponoszenie odpowiedzialności Nie ma konieczności mieć tytułu, żeby stać się liderem, musisz być zwyczajnie odpowiedzialny - wyeksplikował Kamprad. Gdy coś idzie nie tak, każdy próbuje obwiniać potomnego. To nie moja wina -mówił Kamprad z oskarżycielskim Odkrywcy Mocy syndromem twarzy, wskazując na przedstawionych ludzi po własnych obu stronach. Naturalnie z tego powodu jedna osoba musi doświadczać odpowiedzialność. Zadaniem lidera jest lubienie zasług i poczuwanie się do odpowiedzialności. Całkowicie wykluczone o czynieniu żalów i wymówkach. Kiedy wszystko idzie świetnie, zasługi trzeba przypisać ludziom, którzy się do tego przyczynili. Przeciwnie zaś za fiaska przystaje przywódca.

To on podejmuje dokuczliwe decyzje, mobilizuje zespół i namawia wszystkich, ażeby byli zatrudnieni na wspólnego celu. Umiejętność wywołania poczucia kolektywnego celu i atmosfery zobowiązania to rozstrzygający miernik efektywności przywódcy. Oliver Wendell Holmes dostrzegł kiedyś, iż istnieją trzy typy ludzi. Mamy pierwszą, małą załogę jednostek, przypuszczalnie wyznaczającą 5% ludzkości, która inicjuje zdarzenia. Druga, wydarzenia ekipa, licząca od 10% do 15% społeczności, monitoruje wydarzenia. A trzecia, gigantyczna spora część, preponderancję jakieś 80%, nie wie, co się dzieje.

Pierwotny kierownik kwalifikuje się do pierwszej załogi ludzi. Zamiast poszukiwania wymówek robi postępy. Gdy przystępuje do funkcjonowania, rozwija w sobie zdolność wykrywania ze pospolitych ludzi Odkrywcy Mocy dopływowych możliwości. Stałe postępowanie na działanie Pewnie w największym stopniu rozpoznawalną właściwością kierownicy i najlepszego zatrudnionego jest przenikliwe postępowanie na działanie. Lider pozostaje w trwałym ruchu, jest całego inicjatywy, w kółko Macieju ma na myśli w kategoriach: co można jeszcze uczynić, by osiągnąć więcej bardziej wartościowych rezultatów. W dodatku ma jaźń, że większość postanowień nie zmierza wstępnie albo nawet po niewielu pierwszych próbach. Julie Andrews mawiała: Dla mnie mieć wzięcie, to spalić na panewce dziewiętnaście razy i doprowadzić do realizacji przy dwudziestej próbie. Przywództwo to działalność, a nie podejście. Polega na stałym doskonaleniu się. Przywództwo to twoje działania, a nie żądania, nasadzi, słowa ewentualnie zamiary. Kiedy w każdej sytuacji postępujesz jak lider, to stajesz się nim poprzez własne przetrwanie.

Wyrwij żywiołowość

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Zdolnosc opracowania harmonogramu 7147gtht”

Leave a Reply

Gravatar